Xiaomi Redmi 9AT 32GB modrý - Mobilný telefón
Popis produktu Xiaomi Redmi 9AT 32GB modrý
Nový vzhľad, kvalitný fotoaparát a obrovská batéria sú iba niektoré vlastnosti nového smartfónu od Xiaomi, ktorý Vás bez pochýb mimoriadne zaujme. Pohlcujúci 6,53 "HD + displej vám umožní naplno sa ponoriť do virtuálneho sveta. S certifikáciou ochrany proti modrému svetlu budú vaše oči v pohode aj po dlhom čase strávenom na telefóne. Urobte si jednoduché skupinové selfie fotografie pomocou funkcie Palm Shutter. Jednoducho ukážte dlaň do fotoaparátu a spustite časovač selfie. Odomknite svoj telefón rýchlosťou blesku s AI odomknutím tváre! Váš telefón rozpozná vašu tvár a okamžite sa odomkne.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 2 GB |
| Verzia OS: | Android 10 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 164.9 mm |
| Rozmery - šírka: | 77 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 9 mm |
| Hmotnosť: | 194 g |
| Farba: | Modrá |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | MediaTek MT6762G Helio G25 |
| Grafické jadro: | PowerVR GE8320 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.53" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1600 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 13 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 5,0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | Áno (microUSB konektor) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit