Xiaomi 13 8GB RAM 256GB ROM biely - Mobilný telefón
Popis produktu Xiaomi 13 8GB RAM 256GB ROM biely
Kto hľadá kompaktný smartfón s úplne nekompromisnou výbavou, práve našiel svojho favorita. Xiaomi 13 exceluje vo všetkých dôležitých aspektoch – ponúka nádherný 6,36" AMOLED displej s jasom až 1 900 nitov, supervýkonný procesor Snapdragon 8 Gen 2 s podporou 5G aj úžasné fotoaparáty vyvinuté spoločne s legendou medzi výrobcami fotoaparátov – značkou Leica. Napriek tomu si ale Xia 13 zachovalo kompaktné rozmery, na rozdiel od väčšiny konkurencie tak perfektne padne do ruky a ľahko sa zmestí aj do malého vrecka.
Spoľahnúť sa pritom môžete na všetko, čo od špičkového smartfónu očakávate – odolnosť voči vode a prachu podľa IP68, bezdrôtové nabíjanie, NFC alebo napríklad vynikajúcu výdrž, ktorú prináša batéria s kapacitou 4 500 mAh.
Vlajková výbava v kompaktnom tele!
Elegantný dizajn
Nadšení budete nielen zo špičkovej výbavy, ale aj elegantného dizajnu a tela, ktoré vďaka kompaktným rozmerom perfektne padne do ruky.

6,36" AMOLED displej
Úplne famózny pohľad sľubuje 6,36" AMOLED displej nielen so superýchlym vykresľovaním vďaka 120Hz obnovovacej frekvencii, ale aj excelujúci v otázke čitateľnosti vďaka jasu až 1 900 nitov.

Profesionálny fotoaparát Leica
Xiaomi spolupracovalo na systéme fotoaparátov s legendárnou značkou Leica. Výsledkom sú dych vyrážajúce fotografie a videá spĺňajúce najvyšší štandard. Hlavné slovo si berie 50 Mpx hlavný snímač s optickou stabilizáciou HyperOIS, využiť ale môžete aj 12 Mpx ultraširokouhlý snímač a 10 Mpx teleobjektív!

Snapdragon 8 Gen 2
Prvotriedny výkon prináša moderný čipset Snapdragon 8 Gen 2, s ktorým sú istotou rýchle reakcie, nech sa rozhodnete venovať čomukoľvek. Je vyrobený efektívnym 4 nm procesom na predĺženie výdrže a zvyšuje výkon o 37 % v oblasti CPU, o 42 % potom u grafickej jednotky.

Prepracované chladenie
Vzhľadom k vysokému výkonu Xiaomi nasadilo vyspelý systém chladenia, aby sa telefón neprehrieval a udržal maximálny výkon po rekordný čas.

4 500mAh batéria
Vďaka integrácii batérie s atraktívnou kapacitou 4 500 mAh sa môžete tešiť na dlhú výdrž.

Superrýchle nabíjanie
Okrem dlhej výdrže zaujme aj superrýchle nabíjanie výkonom 67 W, takže sa na 100 % smartfón dobije iba za 38 minút. K dispozícii je ale aj výkonné (50 W) bezdrôtové nabíjanie, rovnako ako technológia bezdrôtového reverzného nabíjania 10 W, ktoré slúži na doplnenie energie napríklad slúchadlám atp.

Odolnosť IP68
Vzhľadom na odolnosť voči vode a prachu podľa IP68 je Xiaomi 13 pripravené na každú výzvu.

Dolby Atmos
Pohlcujúci zvuk prináša stereo reproduktory s technológiou Dolby Atmos aj certifikáciami Hi-Res Audio a Hi-Res Audio Wireless.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 8 GB |
| Verzia OS: | Android 13, MIUI 14 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 152.8 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8 mm |
| Hmotnosť: | 185 g |
| Farba: | Biela |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 |
| Grafické jadro: | Adreno 740 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | AMOLED |
| Veľkosť displeja: | 6.36" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1080 × 2400 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 50 + 10 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Kvalita videozáznamu: | 4K@30/60fps, 8K, 1080p@30/60/240/960fps |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.3 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4500 mAh |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit