Xiaomi 12T PRO Black 8GB RAM 256GB ROM - Mobilný telefón
Popis produktu Xiaomi 12T PRO Black 8GB RAM 256GB ROM
Bombový smartfón s 6,67" CrystalRes AMOLED displejom. AdaptiveSync obnovovacia frekvencia až 120 Hz (30, 60, 90, 120 Hz). Technológia: Dolby Vision, HDR10+, True Displej, adaptívny HDR, adaptívny režim čítania. Dual reproduktory Sound by Harman Kardon s technológiou Dolby Atmos. Procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, RAM 8 GB + 256 GB vnútorné úložisko. OS MIUI 13 založený na OS Android 12. Fotoaparát: 200+8+2 MPx. Video až v 8K. 20 MPx selfie fotoaparát. NFC, Bluetooth v5.2, 5G, Wi-Fi 6. Batéria 5000 mAh. Nabíjanie 120 W HyperCharge a Xiaomi AdaptiveCharge. Rozmery 163,1 x 75,9 x 8,6 mm. Hmotnosť 205 g.
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 16,9 cm (6.67") |
| Rozlíšenie displeja: | 2712 x 1220 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Typ skla displeja: | Corning Glass |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 5 |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Kontrastný pomer (typický): | 50000000:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Hustota pixelov: | 446 ppi |
Procesor
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru: | 8+ Gen 1 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,2 GHz |
Dátové úložisko
| Kapacita pamäte RAM: | 8 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 256 GB |
Fotoaparát
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Veľkosť senzora druhého zadného fotoaparátu: | 1/4" |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.22" |
| Veľkosť snímača tretej zadnej kamery: | 1/5" |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 200 MP |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 8 MP |
| Rozlíšenie makro fotoaparátu (číselné): | 2 MP |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,69 |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu: | 0,64 µm |
| Veľkosť pixelov druhého zadného fotoaparátu: | 1,12 µm |
| Veľkosť pixelov tretej zadnej kamery: | 1,75 µm |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 85° |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 120° |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 81,6° |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 8-prvkový objektív |
| Prvky objektívu druhého zadného fotoaparátu: | 5-prvkový objektív |
| Prvky objektívu prednej kamery: | 5-prvkový objektív |
| Prvky objektívu tretieho zadného fotoaparátu: | 3-prvkový objektív |
| Optický zoom: | 2x |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Veľkosť senzora predného fotoaparátu: | 1/3.47" |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 20 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,24 |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu: | 0,8 µm |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 78° |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
Siete
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.2 |
| NFC: | Áno |
Predplatné
| Typ predplatného: | Žiadne predplatené služby |
Možnosti pripojenia
| USB vstup: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
Komunikácia
| SMS: | Áno |
| MMS (Multimediálne správy): | Áno |
| E-mail: | Áno |
Dizajn
| Formát: | Navýšku |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Sklo |
Výkon
| Videohovory: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Technológia rýchleho nabíjania: | Adaptive Fast Charging |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
Navigácia
| GPS: | Áno |
Multimédiá
| Reproduktory: | Stereo |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
Softvér
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný OS: | Android 12 |
| Operačný systém: | MIUI 13 |
| Platforma na distribúciu aplikácií: | Google Play |
Batérie
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
Senzory
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
Hmotnosť a rozmery
| Hmotnosť: | 205 g |
| Šírka: | 75,9 mm |
| Hĺbka: | 8,6 mm |
| Výška: | 163,1 mm |
Osvedčenie
| Hlava SAR: | 0,997 W/kg |
| SAR telo (EÚ): | 0,997 W/kg |
| Medzné hodnoty SAR (EÚ): | 2,567 W/kg |
Obsah balenia
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
Technické detaily
| Index opraviteľnosti: | 7.6 |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit