Whirlpool ST U 83E EU - Sušička
Popis produktu Whirlpool ST U 83E EU
Whirlpool ST U 83E EU je kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom v energetickej triede A+++ s textovým dotykovým displejom
elektronická, technológia 6.ZMYSEL, FreshCare+, video o sušičke
programy:bavlna, syntetika, vlna, jemná bielizeň, džínsy
špeciálne programy: detská bielizeň, džínsy. košele, športové odevy, lôžkoviny, prehozy, kašmír, veľmi malé kúsky bielizne
prídavné funkcie: extra jemné sušenie, rýchle sušenie, extra prevetrávanie
6.ZMYSEL využíva superúčinnú technológiu tepelného čerpadla, kombinuje mimoriadny sušiaci výkon s výraznou úsporou energie a maximálnou starostlivosťou o textílie. Unikátny bublinkový povrch bubna s prevetrávacími rebrami dokonale nadnáša jemnú bielizeň, aby sa pri sušení nepoškodila.
Technológia 6.ZMYSEL automaticky zaznamená úroveň vlhkosti každej náplne a nastaví podľa nej parametre sušenia. WAVE MOTION je špeciálny asymetrický pohyb bubna, ktorý zabezpečuje rovnomerné rozloženie odevov v bubne a umožňuje ľahký prechod vzduchu cez ich vlákna.
FreshCare+ je jedinečná funkcia, ktorá pomocou regulovanej teploty (35-42°C) a rotácie bubna osviežuje bielizeň až 6 hodín po skončení sušenia tak, aby bielizeň zostala nadýchaná a nepokrčená. Zároveň bráni tvorbe baktérii v sušičke.
Na motor sušičky bielizne poskytujeme záruku 10 rokov.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 65.6 cm |
| Kapacita sušenia: | 9 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 62 dB |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
| Spotreba energie: | 175 kWh |
Programy sušenia
| Počet programov sušenia: | 12 |
| Úprava prádla: | Do skrine, Na prežehlenie |
| Ochladenie prádla na koniec programu: | áno |
| Programy sušenia: | Eco / Eco 40-60, Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Jemná bielizeň, Extra jemná bielizeň, Vlna, Veľké kusy bielizne, Prikrývky, Šport, Džínsy, Prevzdušnenie, Osvieženie bielizne, Intenzita sušenia, Časové sušenie 10 - 180 min, Rýchle / krátke sušenie, Viac cyklov, Protikrčivá úprava, Sušenie jemnej bielizne, FreshCare+, Automatické ochladzovanie |
| ECO program: | áno |
| Program na sušenie džínsov: | áno |
| Program sušenia - jemné/hodváb: | áno |
| Program sušenia - syntetické: | áno |
| Program sušenia pre blúzky/košele: | áno |
| Program sušenia šport: | áno |
| Program sušenia vlny: | áno |
| Program sušenia zmiešaného prádla: | áno |
| Rýchly program sušenia: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit