Whirlpool MAX35 WBL - Mikrovlnná rúra
Pr. č.: 77220
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mikrovlnné rúry voľne stojace
Popis produktu Whirlpool MAX35 WBL
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
| Zabudovateľná: | Nie |
| Možnosť podstavby: | Nie |
Napájanie
| Príkon: | 1100 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 700 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 14.6 kg |
| Rozmery - výška: | 36 cm |
| Rozmery - šírka: | 39.2 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 35 cm |
| Vnútorný objem: | 13 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Farba vonkajšia: | Čierna |
| Priemer otočného taniera: | 28 cm |
Funkcie
| Crisp (zapekanie na panvici): | Nie |
| Varenie v pare: | Áno |
| Ďalšie funkcie: |
Mikrovlnná rúra Whirlpool MAX 35 je unikátna svojim neobvyklým dizajnom - pohodlne sa totiž zmestí do tesných priestorov, napr. do rohu kuchynskej linky. Má jednoduché elektronické ovládanie, vo výbave je základná funkcia Jet Start pre rýchly ohrev. Funkcia Jet Defrost slúži k ultrarýchly rozmrazovanie potravín - potraviny rozmrazia až 7x rýchlejšie ako bežné rúry. Rúra ponúka aj funkciu Steam - zdravé varenie v pare v špeciálnej nádobe. Využite možnosť nákupu mikrovlnných a multifunkčných rúr Whirlpool u on-line predajcov, ktoré vám odporúčame a urobte si radosť novým spotrebičom. Príslušenstvo rúry Otočný tanier áno Nádoba na varenie v pare áno technické údaje Vnútorný objem mikrovlnnej rúry 13 l Priemer otočného taniera 28 cm Material / farba interiéru lakovaný Výkon mikrovlnného ohrevu 700 W Počet úrovní výkonu 5 Maximálny príkon 1100 W Napätie 230 V Frekvencia 50 Hz Prúdová poistka 5 A Rozmery (vxšxh) 360x392x350 mm Rozmery s obalom (vxšxh) 443x441x429 mm Hmotnosť 13,9 kg Hmotnosť s obalom 15,7 kg výbava ovládanie dotykom Otváranie dverí do boku Počet a typ skiel vo dverách rúry 2 / s bezpečnostnou mriežkou / vonkajšie číre madlo integrované funkcia rúry Jet Start áno Mikrovlnný ohrev áno Varenie v pare áno Jet Defrost áno pamäť áno časovač áno Detská poistka áno vlastnosti design MAX Farba čierna Displej rúry modrý grafický Distribúcia mikrovĺn 3D Kontrola času elektronická Typ voľne stojaca Kategória elektronická Druh rúry mikro + para |
| 6.zmysel: | Nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit