Vestfrost VR-FW916-1E0I - Americká chladnička
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Vestfrost VR-FW916-1E0I
Americká chladnička, objem chladničky 398l, objem mraziacej časti 190l, počet chladiacich okruhov 2, NoFrost Multi, Natural ión, Maxi-Fresh, Twisted ICEMATIC, Možnosť zmeniť ľavý mraziacu oddiel na chladiace, Energetická trieda: F, Hlučnosť: 44dB, Spotreba: 418 kWh / rok
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 588litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 190litrov |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 44 dB |
| Rozmery – hĺbka: | 750 mm |
| Využiteľný objem chladničky: | 398litrov |
| Rozmery – výška: | 1850 mm |
| Rozmery – šírka: | 910 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 8 |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 13 kg / 24 hod. |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 4 |
| Počet políc: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Systém ovládania: | Digitálny |
| Dotykový displej: | áno |
| Farba skrine: | strieborná |
| Počet dverí: | 4 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Farba dverí: | nerez |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový systém No frost: | áno |
| Antibakteriálny filter: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
Špeciálne funkcie
| Výrobník ľadu: | nie |
| Zásobník ľadových kociek vo dverách mrazničky: | nie |
| Vodovodná prípojka: | nie |
| Vodný filter: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 418 kWh |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit