Tracer BATTLE Radian RGB FLOW - Hráčske slúchadlá s mikrofónom
Pr. č.: 188196
PN: TRASLU46467
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Slúchadlá s mikrofónom
Popis produktu Tracer BATTLE Radian RGB FLOW
Parametre produktu
Pripojenie
| Pripojovací konektor: | Stereo 3,5 mm jack, USB |
Prevedenie
| Prevedenie: | Mušľové |
| Priemer reproduktora: | 40 mm |
| Farba: | Čierna |
| Závesný typ: | Áno |
| Nastaviteľný mikrofón: | Áno |
Zvuková charakteristika
| Citlivosť: | 115 dB |
| Impedancia: | 32 Ω |
| Frekvenčný rozsah od: | 20 Hz |
| Frekvenčný rozsah do: | 20 kHz |
Mikrofón
| Frekvencia: | 30 Hz - 16 kHz |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit