TKG OT1013 - Stolná rúra
Pr. č.: 16013
Popis produktu TKG OT1013
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 40litrov |
| Materiál interiéru: | smalt |
| Počet skiel na dverách : | 1 |
| Farba: | čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Príkon: | 1500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | nie |
| Maximálna teplota: | 250 °C |
| Osvetlenie rúry : | nie |
| Časovač: | nie |
| Počet programov: | 4 |
| Displej : | nie |
Výbava
| Rošt : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
40 l objem norma A13 nastavenie teploty od 100-250°C voľba ohrevu 4 stupne: vyp., vrchný ohrev, spodný ohrev alebo spodný a vrchný naraz gril + otočný grilovací rošt ohrevný element z nerezu časovač 60 min. s auto vypnutím a zvončekom okienko s teplu odolného tvrdeného skla smaltovaný plech chromová mriežka na pečenie 1500W |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit