TKG OT1004S - Rúra teplovzdušná
Pr. č.: 16011
Popis produktu TKG OT1004S
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 18litrov |
| Materiál interiéru: | smalt |
| Počet skiel na dverách : | 1 |
| Farba: | strieborná |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Príkon: | 1380 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | nie |
| Spôsoby pečenia: |
vrchný ohrev spodný ohrev vrchný + spodný ohrev vrchný + spodný ohrev+ grill |
| Maximálna teplota: | 250 °C |
| Osvetlenie rúry : | nie |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Časovač: | nie |
| Počet programov: | 4 |
| Displej : | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
objem 18 l multifunkčná rúra vrchný ohrev spodný ohrev vrchný + spodný ohrev vrchný + spodný ohrev+ grill nastaviteľný termostat 100-250 °C súčasťou plech, grilovací rošt, tácka na omrvinky kontrolka 1380W |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit