Siemens CB635GBS1 - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 104095
Popis produktu Siemens CB635GBS1
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 47litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.8 cm |
| Povrchová úprava : | sklo + nerez |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.61 kWh |
| Príkon: | 2990 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, hlboko mrazené jedlo, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, predohrev, udržovanie tepla |
| Maximálna teplota: | 300 °C |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Funkcia coolStart: okamžitá príprava mrazených potravín bez predohrevu rúry. TFT displej: výborná čitateľnosť z akéhokoľvek uhlu. ecoClean Plus: čistenie rúry bez námahy vďaka špeciálnemu materiálu povrchu stien rúry. Trieda spotreby energie A+: pre úspornejšie pečenie. cookControl Plus: zaručuje úspech pre prípravu veľkého množstva receptov. chladiaci ventilátor ventilátor z nehrdzavejúcej ocele tlačidlo "Info" designové madlo z nehrdzavejúcej ocele max. teplota prednej strany dvierok 40°C podľa normy EU detská poistka bezpečnostné vypínanie rúry ukazovateľ zostatkového tepla tlačidlo štart/stop spínač kontaktu dverí |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit