Siemens BF525LMS0 - Mikrovlnná rúra zabudovateľná
Pr. č.: 123388
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mikrovlnné rúry zabudovateľné
Popis produktu Siemens BF525LMS0
iQ500 BF525LMS0 antikoro
ID produktu
BF525LMS0
Zabudovateľná mikrovlnná rúra, výška 38cm, vhodná pre rozmrazovanie, ohrev a prípravu jedla v najkratšom možnom čase.
cookControl7: automatické programy zabezpečia tie najlepšie výsledky.
Výkon: úspora času vďaka až 800W.
LED osvetlenie: ideálne úsporné osvetlenie.
Postranné otváranie dverí: ideálne pre zvýšenú inštaláciu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 38.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 31.7 cm |
| Smer otvárania dverí: | sprava |
| Vnútorný objem: | 20 l |
| Časovač: | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vonkajšia: | Čierna |
Napájanie
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 800 W |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit