Samsung Xcover5 64GB čierny vystavený kus - Mobilný telefón
Pr. č.: 179055
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Samsung Xcover5 64GB čierny vystavený kus
Vystavený kus. Originálne balenie. Výrobok nebol používaný.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone, Outdoorový telefón |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android 11 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 147 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.6 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 9.2 mm |
| Hmotnosť: | 175 g |
| Farba: | Čierna |
| Materiál zadného krytu: | Pogumovaný |
| Senzory: | akcelerometer, gyroskop, Geomagnetický senzor, Senzor okolitého osvetlenia , senzor proximity |
| Typ SIM karty: | micro SIM |
| Procesor: | Exynos 850 |
| Grafické jadro: | Mali G52 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | TFT |
| Veľkosť displeja: | 5.3" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1480 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 16 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 5,0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | USB-C |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3000 mAh |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit