Samsung WW70K52109W - Automatická práčka
Popis produktu Samsung WW70K52109W
AddWash dvierka - špeciálne dvierka pre ľahké vkladanie prádla v priebehu cyklu
Ovládací panel v českom aj slovenskom jazyku
Technológia EcoBubble - zabezpečuje kvalitné a šetrné pranie
Funkcia Bubble Soak - pre veľmi zašpinené prádlo
Keramické výhrevné teleso - s dvojitou povrchovou úpravou proti usadzovaniu vodného kameňa
Digitálny invertorový motor s 10 ročnou zárukou
Smart Check - rozpozná a diagnostikuje problémy v ranej fáze
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 45 cm |
| Čistá hmotnosť: | 55 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
| Účinnosť prania: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 0.38 kWh |
| Spotreba vody: | 33 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 7 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 54 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 73 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Parné pranie : | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: | e Bavlna, Denné pranie, Super Eco Wash, Tmavé oblečenie, Ekologické čištenie bubnu Eco Drum Clean, Predpierka, Intenzívne |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
| Technológia Eco Bubble: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Perličkový bubon pre maximálnu šetrnosť k prádlu; Komfortné dotykové tlačítka Touch Control pre ľahkú obsluhu; Detská poistka; Last Memory |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit