Samsung WF60F4E0W0W - Automatická práčka
Pr. č.: 58782
Popis produktu Samsung WF60F4E0W0W
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 40 cm |
| Čistá hmotnosť: | 56 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A++ |
| Účinnosť prania: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | C |
| Spotreba energie: | 0.77 kWh |
| Spotreba vody: | 39 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1000 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 61 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | nie |
| Jemná bielizeň: | nie |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
Denné pranie Super ECO pranie Vonkajšie oblečenie Odstraňovanie škvŕn Starostlivosť o detské oblečenie |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Displej: | Multifunkčný displej |
| Technológia Eco Bubble: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Kontrola prehriatia Detská poistka Nechajte technológiu Smart Check, nech zistí a vyrieši problémy za vás: Predstavte si, že v prípade problému nebudete musieť volať opravára, pretože práčka vám oznámi, ako ho vyriešiť. Nová práčka Samsung je vybavená inovatívnou technológiou Smart Check. Táto technológia rozpoznáva a diagnostikuje chyby v ich počiatočnej fáze a poskytuje jednoduché riešenia prostredníctvom smartfónu a snímania LED displeja. Nemusíte dokonca ani čítať návod na použitie – problém môžete odstrániť skôr, než narastie do väčších rozmerov. Nakupujte na www.tpd.sk Dodajte eleganciu zariadeniu vašej domácnosti: Obohaťte zariadenie vašej domácnosti s dizajnom Crystal Gloss™. Namiesto všedného hranatého vzhľadu je predná strana práčky mierne zakrivená, vďaka čomu má prívetivejší tvar. Práčka využíva technológiu Touch of Color™ od spoločnosti Samsung, ktorá dodáva rámu dvierok hlboký a elegantný priehľadný vzhľad. Organický dizajn práčky dopĺňa široký displej vybavený plochými tlačidlami, ktoré reagujú aj na ten najmenší dotyk. Keramické výhrevné teleso:Keramické výhrevné telesá zabraňujú vytváraniu usadenín vápnika, ktoré pohlcujú viac elektrickej energie. Diamantový bubon: Zdokonalený tvar bubna Diamond Drum umožňuje účinné a zároveň šetrné pranie. Vďaka priehlbinám v tvare diamantu sa bielizeň pohybuje pozdĺž jedinečne navrhnutého bubna, zatiaľ čo menšie otvory umožňujúce prúdenie vody zabraňujú zachyteniu a poškodeniu látky. Starajte sa o oblečenie prostredníctvom technológie, ktorá ho vyperie naozaj do hĺbky. Pranie v studenej vode: Teraz môžete prať v studenej vode rovnako účinne ako v teplej – práčka Samsung s technológiou Eco Bubble™ vám to umožní. Šetrí energiu s každým naplnením a predstavuje revolúciu v praní. Perte v studenej vode. Šetrite energiu. Zbavte sa škvŕn aj práce navyše: Existuje množstvo spôsobov, ako zašpiniť oblečenie. A jeden jedinečný spôsob, ako ho vyčistiť. Funkcia Stain Away využíva technológiu Eco Bubble™ na hlboké, šetrné a účinné pranie bielizne. Táto funkcia odstraňuje väčšinu bežných škvŕn, napríklad od vína, paradajok, čokolády a trávy, aj tie menej bežné. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit