Samsung WD90N642OOM - Automatická práčka so sušičkou - Vystavený kus
Pr. č.: 123224
Popis produktu Samsung WD90N642OOM
Technológia QuickDriveTM polovičný čas na všetky pracie programy bez kompromisov
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 68 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Voľne stojaca |
Účinnosť a spotreba
| Spotreba el. energie: | 6.12 kWh |
| Energetická trieda (pranie + sušenie): | A |
| Spotreba vody : | 126 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 9 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 49 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 73 dB |
Programy prania
| Predpieranie: | nie |
| Bavlna: | nie |
| Syntetika: | nie |
| Jemná bielizeň: | nie |
| Vlna: | nie |
| Super jemné pranie: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Denné: | nie |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Intenzívne plákanie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: |
Air Wash, Bavlna, Denné pranie, Jemné,Ekologické čistenie bubna, Outdoor, Plákanie + odstreďovanie, Super Eco Wash, Syntetika, Vlna, Rýchle pranie, Rýchle pranie + sušenie |
| EKO pranie: | nie |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 5 kg |
| Čerpadlo: | nie |
| Hlučnosť pri sušení: | 62 dB |
Programy sušenia
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Extra jemné sušenie (šetrný program): | nie |
| Dynamické sušenie: | nie |
| Programy: | Sušenie bavlny, sušenie syntetiky, Rýchle pranie + sušenie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Samočistiaci filter: | nie |
| Ochrana pred pretečením: | nie |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit