Samsung WAM1500/EN čierny - Multiroom audio systém
Pr. č.: 108983
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Multiroom zariadenia
Popis produktu Samsung WAM1500/EN čierny
Parametre produktu
Reproduktory
| Počet reproduktorov zariadenia: | 2 |
| Hudobný výkon: | 45 Watt |
Konektivita
| Pripojenie: | Bluetooth, Bezdrôtová vstavaná sieť (2,4 / 5 GHz, dve pásma), TV SoundConnect |
Základné informácie
| Šírka: | 123 mm |
| Výška: | 234 mm |
| Hĺbka: | 123 mm |
| Hmotnosť: | 1.4 g |
| Farba: | Čierna |
| Typ napájania: | Zo siete |
Ostatné informácie
| Obsah balenia: | Manuál, Napájací kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit