Samsung UE65KU6682 - LED TV
Pr. č.: 88080
PN: UE65KU6682UXXH
Popis produktu Samsung UE65KU6682
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 65" |
| Uhlopriečka: | 164 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED LCD |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 1600 |
| Zdokonalenie obrazu: | Active Crystal Color, Auto Depth Enhancer, Auto Motion Plus, HDR, Mega DCR, UHD Dimming, UHD Up-scaling |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | áno |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVBT-2, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 1 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Subwoofer: | nie |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, DTS kodek, Multiroom Link |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Jednotunerový |
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Ostatné: | Time Shift (sledovanie nahrávaného programu s časovým posunom), ConnectShare™, Elektronický programový sprievodca, teletext |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | automatické párovanie s mobilným zariadením (BLE), Mobile to TV (zrkadlenie, DLNA), Smart Control, hlasové ovládanie, ovládanie pomocou aplikácie Samsung Smart View, herné aplikácie, TV na mobil – zrkadlenie |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Scart: | nie |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 3x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | nie |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | A+ |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 924.2 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 840.7 mm |
| Rozmery šírka: | 1452.4 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 114.7 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 378.7 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 27.1 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 23.5 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie, Samsung Smart Control |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit