Samsung UE40J5502 vystavený kus - LED TV
Popis produktu Samsung UE40J5502 vystavený kus
smart TV
Nové televízory od spoločnosti Samsung vynikajú veľmi jednoduchým použitím. Vylepšené používateľské rozhranie je neuveriteľne intuitívne a rýchle. Nový operačný systém platforma používa pre prvých jedenásť open source televízorov, čo vám umožní vychutnať takmer nekonečnú zásobu zábavného obsahu a aplikácií.
Výkonný štvorjadrový procesor
Výkonný štvorjadrový procesor na televízore Samsung má výrazne vyšší výkon. Rozdiel si okamžite všimnete - prepínanie obsahu a prezeranie webových stránok bude rýchlejšie, a každá interakcia sa okamžite prejaví.
Nová realita v kvalite Full HD
Objavte úžasný zážitok zo sledovania plynulého videa vo vysokom rozlíšení, a vaše obľúbené prehliadky sú rovnaké ako predtým. Pokročilý algoritmus technológie Wide Color Enhancer Samsung používa najrealistickejšie farby, výrazne zlepšuje kvalitu obrazu a skryté podrobnosti o každej snímke.
Minimálna motion blur
Pokročilá technológia Clear Motion Rate. Táto technológia je zlepšená obnovovacia frekvencia z panelov, obrazový procesor vysokorýchlostné technológie podsvietenia. Výsledkom sú jednoznačne lepšie a ostrejšie akčné scény.
Pokračovať tam, kde ste prestali
Prepnúť na živé televízne vysielanie pri sledovaní online videa a naopak bez akýchkoľvek problémov. Po návrate Video televízor Samsung si pamätá svoje aktivity a bude aj naďalej hrať presne tam, kde ste naposledy skončili.
Obsah možno prispôsobiť svojmu životnému štýlu
K dispozícii je tiež inteligentná aplikácia kuchári, dôraz je kladený na športového fanúšika a milovníci fitnes a zdravého životného štýlu. Nie je určený len pre deti a vzdelávacie herné aplikácie. Mobilné zariadenia môžu byť použité ako kontrola. Môžete očakávať celý rad služieb.
Sledovať filmy v USB flash disku
Vďaka ConnectShare Movie stačí pripojiť televízor k USB flash disku alebo pevný disk, a môžete si okamžite vychutnať filmy, fotografie a hudbu. Teraz si môžete vychutnať širokú škálu obsahu v pohodlí vašej obývačky.
multimediálny život
Vďaka vstupným portom, HDMI (High Definition Multimedia Interface) televízor Samsung premení vašu obývaciu izbu na multimediálne zábavné centrum. HDMI vysokorýchlostný prenos digitálnych dát s vysokým rozlíšením multi-zariadenia priamo k televízoru.
Podporovať Netflix videá
Všetky televízor Samsung jednoduchý a rýchly prístup k Netflix. Túto funkciu možno tiež nájsť priamo na domovskej obrazovke. V Netflix nájdu veľa zábavy - od filmov do televíznych relácií. Zaznamenať jedenu z najväčších on-line videopožičovní na svete a sledovať svoje obľúbené televízne programy a filmy, je skvelé.
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 40" |
| Uhlopriečka: | 102 cm |
| Typ podsvietenia: | DIRECT LED |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED LCD |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 400 |
| Zdokonalenie obrazu: | Micro Dimming Pro, Wide Color Enhance |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 50Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | FULL HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-T, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 1 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Subwoofer: | nie |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, DTS Premium Sound 5.1 |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Ostatné: | Elektronický programový sprievodca, Teletext |
| Bluetooth: | nie |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | nie |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | nie |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | TV to Mobile (zrkadlenie), Mobile to TV (zrkadlenie, DLNA), Samsung Smart View |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | 1x |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 3x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | nie |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | A+ |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.















Splátková kalkulačka Homecredit