Samsung RB37J5005SA grafitová - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 80375
Popis produktu Samsung RB37J5005SA grafitová
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 367litrov |
| Rozmery – výška: | 2010 mm |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 675 mm |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 269litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 98litrov |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 13 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Viac priestoru vo vnútri – to isté zvonka Chladnička má vďaka SpaceMax Technology™ viac vnútorného úložného priestoru ako priemerná chladnička* a to všetko pri zachovaní štandardných vonkajších rozmerov. V chladničke sú tenké vnútorné steny, ktoré vytvárajú väčšiu a širšiu vnútornú kapacitu bez toho, aby ohrozovala energetickú účinnosť a vonkajšie rozmery. Chladenie celého priestoru Systém chladenia celého priestoru rovnomerne ochladzuje celý vnútorný priestor chladničky, takže v každom rohu sú presne tie isté podmienky. Studený vzduch vychádza cez viacero vetracích otvorov na úrovni každej police, vďaka čomu sa zachováva konštantná teplota a potraviny zostávajú dlhšie čerstvé. Ideálna starostlivosť o mäso a ryby Zóna Fresh Zone je šikovne navrhnutá zásuvka, ktorá poskytuje ideálne prostredie na uchovanie mäsa a rýb – uchováva ich pri optimálnej teplote, aby zostali čerstvé a mali čo najlepšiu chuť. Uskladnenie potravín podľa vašich predstáv Štyri nastaviteľné priehradky vo dverách vám pomôžu ľahko usporiadať a flexibilne uskladniť potraviny rôznej veľkosti. Priehradky je možné nastaviť tak, aby sa do nich zmestili fľaše, kartóny a ďalšie potraviny všetkých veľkostí a maximálne sa využíval úložný priestor. Priehradka s možnosťou úplného otvorenia (mraznička) Väčší otvor uľahčuje usporiadanie a vyberanie potravín a zároveň umožňuje optimalizovať úložný priestor. LED osvetlenie LED diódy dokonale osvetľujú vnútorný priestor chladničky bez toho, aby znižovali chladiaci výkon. Pracuje inteligentne, aby zostala mladá Kompresor s digitálnym prevodníkom automaticky reguluje svoju rýchlosť v rozmedzí 7 úrovní podľa aktuálnych požiadaviek na chladenie. Vďaka tomu má nižšiu spotrebu energie, minimalizuje sa jeho hlučnosť a znižuje sa opotrebenie na zabezpečenie dlhodobého výkonu. Už žiadna námraza Technológia True No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržiava stálu teplotu v každom kúte chladničky. |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | Kovová grafitová |
| Farba skrine: | Kovová grafitová |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/24h): | 0.71 kWh / 24 hod. |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 18 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit