Samsung RB33J3200SA grafitová - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 91546
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Kombinované
Popis produktu Samsung RB33J3200SA grafitová
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 328litrov |
| Rozmery – výška: | 1850 mm |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 668 mm |
| Počet termostatov: | 1 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 39 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 230litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 98litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 12 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Horné LED svetlo Praktická vysúvacia polička Easy Slide Out Systém All-around Cooling zaručí dokonalé chladenie v každom rohu chladničky. Studený vzduch je vyfukovaný cez otvory na úrovni každej police, čím je zachovaná konštantná teplota a potraviny zostávajú čerstvé dlhší čas. |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | áno |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | áno |
| Farba dverí: | Kovový grafit |
| Farba skrine: | Kovový grafit |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/24h): | 0.77 kWh / 24 hod. |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 20 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit