Samsung QE85Q95T - QLED 4K TV
Pr. č.: 150974
PN: QE85Q95TATXXH
Popis produktu Samsung QE85Q95T
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 85" |
| Uhlopriečka: | 214 cm |
| Typ podsvietenia: | Direct Full Array |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 4300 |
| Zdokonalenie obrazu: | Ambient Mode, Q HDR 2000, Ultimate UHD Dimming Pro, Ultra Black Elite |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | QLED |
| Farba: | Strieborná |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVBT-2, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 2 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby digital plus, Multiroom Link, Zvuk sledujúci pohyb (OTS), Q-Symphony |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 3x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | B |
| Priemerná spotreba: | 361 W |
| Ročná spotreba: | 501 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1173.3 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 1082.3 mm |
| Rozmery šírka: | 1892.8 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 35.7 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 365.5 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 61.9 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 49.5 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 600 x 400 mm |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit