Samsung QE75QN80F - Neo QLED 4K TV
Pr. č.: 233602
PN: QE75QN80FAUXXH
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku - Približné dodanie 09.06.2026
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 09.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (93,70 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (148,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (191,48 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (46,85 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (89,63 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Typ podsvietenia: Mini LED • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 75"/189 cm • Obnovovacia frekvencia: 100Hz, 144 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K AI Upscaling, HDR 10+ Adaptive, Motion Xcelerator , Quantum Matrix Technology, Supreme UHD Dimming, Neo Quantum HDR, Real Depth Enhancer, HDR Brightness Optimizer
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
5
Popis produktu Samsung QE75QN80F
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 75" |
| Uhlopriečka: | 189 cm |
| Typ podsvietenia: | Mini LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | Neo QLED |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K AI Upscaling, HDR 10+ Adaptive, Motion Xcelerator , Quantum Matrix Technology, Supreme UHD Dimming, Neo Quantum HDR, Real Depth Enhancer, HDR Brightness Optimizer |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz, 144 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Procesor |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 1 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4.0 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Atmos®, Q-Symphony, Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite), Adaptive Sound |
| Celkový výkon reproduktorov: | 30 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 124 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1015.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 958.3 mm |
| Rozmery šírka: | 1670.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 47.1 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 331.5 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 33.5 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 32.2 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit