Samsung QE65Q64T - QLED 4K TV
Pr. č.: 150930
PN: QE65Q64TAUXXH
Popis produktu Samsung QE65Q64T
Parametre produktu
Obrazovka
| Uhlopriečka displeja: | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia pohybovej interpolácie: | PQI (Picture Quality Index) 3200 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega Contrast |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 163 cm |
TV tuner
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
Smart TV
| Smart TV: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| HbbTV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 1 |
Zvuk
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Technológia dekódovania zvuku: | Dolby Digital Plus |
Siete
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.2 |
| Prehľadávanie: | Áno |
| Podpora HID: | Áno |
Dizajn
| Farba: | Šedá |
| On/off vypínač: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
Výkon
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkcia teletextu: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Lokálne stlmenie svetla: | Áno |
| Digital Clean View: | Áno |
| Redukcia šumu: | Áno |
| ConnectShare (HDD): | Áno |
| ConnectShare (USB): | Áno |
Možnosti pripojenia
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Rýchle prepínanie HDMI: | Áno |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| DVI port: | Nie |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Kompozitný video vstup: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
Funkcie manažmentu
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Časovač zapnutia / vypnutia: | Áno |
Sila
| Spotreba elektrickej energie: | 116 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (max): | 160 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka (s podstavcom): | 1449,6 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 289,1 mm |
| Výška (s podstavcom): | 907,7 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 22,6 kg |
| Šírka (bez stojana): | 145 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 5,76 cm |
| Výška (bez stojana): | 82,9 cm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 22,3 kg |
Údaje o balení
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
Ďalšie vlastnosti
| Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA): | Áno |
| Ročná spotreba energie: | 161 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A+ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit