Samsung QE55Q7F + Galaxy A3 2017 - QLED TV + mobilný telefón
Pr. č.: 121434
PN: QE55Q7FAMTXXH
Samsung QE55Q7F vystavený kus - QLED TV
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 138 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 3100 |
| Zdokonalenie obrazu: | 10bit Support , Auto Motion Plus, Contrast Enhancer, HDR 1500, Mega Contrast, Natural Mode Support, Peak Illuminator Pro, Precision Black Pro, Quantum Dot Color, Supreme UHD Dimming, Ultra Black |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 200Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | strieborná |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVBT-2, DVB-T, DVB-T2 - HD, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 2 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Bluetooth Audio, Dolby digital plus, DTS kodek, Multiroom Link |
| Celkový výkon reproduktorov: | 40 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Dvojtunerový |
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Ostatné: | nahrávanie na externý HDD - (PVR), nahrávanie 2 programov naraz, Time Shift |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | Automatické párovanie s mobilným zariadením (BLE), Mobile to TV (zrkadlenie, DLNA), Smart Control, hlasové ovládanie, Steam Link, Music Shazam, video na želanie - HBO GO, Voyo, Netflix, herné aplikácie |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Scart: | nie |
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | nie |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 3x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | B |
| Priemerná spotreba: | 140 W |
| Ročná spotreba: | 194 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 788 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 704 mm |
| Rozmery šírka: | 1225 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 45 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 304 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 21.2 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 18 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Smart ovládač TM1790A |
Ďalšie parametre
| Ostatné: |
Bezrámový dizajn One Connect Box - prepojenie 'neviditeľným' káblom |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Samsung Galaxy A3 2017 čierny - Mobilný telefón
Popis produktu Samsung Galaxy A3 2017 čierny
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 2 GB |
| Verzia OS: | Android v6.0.1 (Marshmallow) |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 135.4 mm |
| Rozmery - šírka: | 66.2 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.9 mm |
| Hmotnosť: | 135 g |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Čierna |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, gyroskop, barometer |
| Procesor: | Exynos 7870 Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Grafické jadro: | Mali-T830MP2 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Displej
| Typ dipleja: | AMOLED |
| Veľkosť displeja: | 4.7" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1280 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 13 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.2 |
| Podpora USB: | microUSB (USB host) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 2350 mAh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit