Motorola Moto E7 Plus modrý - Mobilný telefón
Pr. č.: 157470
PN: PAKX0005PL
Popis produktu Motorola Moto E7 Plus modrý
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android 10 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 165.21 mm |
| Rozmery - šírka: | 75.73 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 9.18 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Farba: | Modrá |
| Senzory: | akcelerometer, snímač odtlačku prsta, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Qualcomm® Snapdragon™ 460 |
| Grafické jadro: | Adreno 610 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Displej
| Typ dipleja: | Aktívny TFT-LCD displej |
| Veľkosť displeja: | 6.5" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1600x720 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 512 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 + 2 Mpx Mpx |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | microUSB (USB host) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, užívateľská príručka, nástroj na vkladanie SIM |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit