Liebherr CNef 4015 nerez + strieborná - Kombinovaná chladnička
Popis produktu Liebherr CNef 4015 nerez + strieborná
Kombinovaná chladnička Liebherr CNef 4015 v nerezovej farbe. Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním má objem 271 l. Jej vnútornú výbavu tvoria LED osvetlenie, 5 sklenených políc z toho 4 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, polička na fľaše, 4 dverové priehradky. Ovocie a zeleninu uskladníte v 2 priehľadných zásuvkách. Mraziaca časť s automatickým odmrazovaním má 95 l a jej vnútornú výbavu tvoria 3 zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 11 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 18 hodín. Kombinovaná NoFrost chladnička Liebherr CNef 4015 dosahuje maximálnu hlučnosť 38 db.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 366litrov |
| Rozmery – výška: | 2011 mm |
| Rozmery – šírka: | 600 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 625 mm |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 271litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 95litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 11 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
| Počet políc: | 2 |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie: | LED stropné osvetlenie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | áno |
| Farba dverí: | nerez |
| Farba skrine: | strieborná |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 18 hod. |
| Ročná spotreba: | 245 kW/h (245,00 kW/h) |
Parametre
| Technológia chladenia: | Nevybrané |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit