LG 43UN7100 - 4K LED TV
Pr. č.: 153379
PN: 43UN71003LB.AEU
Popis produktu LG 43UN7100
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 43" |
| Uhlopriečka: | 108 cm |
| Typ podsvietenia: | DIRECT LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED LCD |
| Technológia spracovania obrazu: | TruMotion |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 100 |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K Active HDR, 4K Upscaler, Advanced Color Enhancer, Film Maker Mode, HDR10 PRO, HDR Dynamic Tone Mapping, HDR Effect, HDR Gaming Interest Group (HGiG), HLG (Hybrid Log Gamma), LG ThinQ AI, Real 4K IPS panel, True Color Accuracy, Wide Viewing Angle |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 50Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Štvorjadrový |
| Typ operačného systému: | webOS 5.0 |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVBT-2, DVB-T, DVB-C |
| Počet TV tunerov: | 1 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Subwoofer: | nie |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Digital, Ultra Surround, LG Sound Sync Wireless, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice III, AI Sound, AI Acoustic Tuning / pripravené |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Ostatné: | EPG - elektronický programový sprievodca, Timeshift - časové nahrávanie, TXT |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | aplikácie Google Assistant, Apple AirPlay 2, Alexa, Hlasové ovládanie |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Komponentný (RGB) vstup: | 1x |
| Kompozitný (cinch) video vstup : | áno (zdieľaný s komponentným RGB vstupom) |
| HDMI vstup: | 3x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | A |
| Priemerná spotreba: | 71 W |
| Ročná spotreba: | 98 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 627 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 574 mm |
| Rozmery šírka: | 975 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 80.3 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 216 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 8.4 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 8.3 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 200 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Ďalšie parametre
| Ostatné: | príprava pre magický ovládač LG AN-MR20BA |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit