Kenwood M-822DAB biely vystavený kus - Mikrosystém s CD, DAB+ tunerom, Bluetooth, USB
TPD Rodina:
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (35,65 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (23,43 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (13,24 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Kenwood M-822DAB biely vystavený kus
Viac rádia s DAB+
Vďaka DAB+ ponúka M-822DAB okrem príjmu analógových FM staníc aj možnosť prehrávania digitálnych rozhlasových programov z DAB+ staníc. Automaticky uloží všetky stanice dostupné na príslušnom mieste do zoznamu staníc.
Bluetooth – jednoduché pripojenie
Hudbu, podcasty alebo zvukové knihy je možné bezdrôtovo prenášať zo smartfónov a tabletov do hi-fi systému cez Bluetooth a odtiaľ prehrávať v tej najlepšej zvukovej kvalite. Cez kábel je možné pripojiť aj externé prehrávače.
CD prehrávač a USB pripojenie - vždy pripravené na použitie
USB port na prednej strane zariadenia prijíma audio dáta z USB kľúčov a pevných diskov, analógový 3,5mm jack vstup je k dispozícii pre hudobné prehrávače, TV alebo iné audio komponenty s výstupom pre slúchadlá alebo predzosilňovač. A s CD prehrávačom si môžete vychutnať svoje obľúbené skladby v najlepšej digitálnej kvalite zvuku.
Kľúčové vlastnosti
-DAB+ / FM-RDS
-Výkon 2x 50 W
-Bluetooth 5.0
-2pásmové basreflexové reproduktory s odnímateľnými mriežkami
-13cm stredobas, 30mm tweeter
-Ovládanie basov a výšok a ekvalizér: Flat / Classic / Jazz / Rock / Pop
-AUX vstup
-Slúchadlový výstup (3,5 mm jack)
-CD
-USB (MP3 / AAC)
Parametre produktu
Vyhotovenie zosilňovača
| Prevedenie zosilňovača: | Integrovaný |
Vyhotovenie reproduktorov
| Prevedenie reproduktorov: | Samostatné |
| Reproduktory: | Dva |
| Typ reproduktorov: | Dvojpásmové (hĺbky, výšky) |
| RMS výkon satelitov: | 50 Watt na kanál |
| Rozmery satelitov - výška: | 263 mm |
| Rozmery satelitov - šírka: | 173 mm |
| Rozmery satelitov - hĺbka: | 240 mm |
| Hmotnosť - reproduktory: | 2.45 kg / kus |
| Impedancia satelitov: | 6 Ω |
| Celkový výkon (RMS): | 100 W |
Rádio
| Príjem rádio signálu: | FM + DAB plus |
| Prijímané pásma: | FM, DAB+ |
| Počet predvolieb pre FM pásmo: | 20 |
| Automatické ladenie: | áno |
| RDS: | áno |
Konektory, rozhrania, pripojiteľnosť
| Vstup pre externú rádio anténu: | áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| USB konektor: | Áno |
| WiFi (bezdrôtové prepojenie): | Nie |
| Stereo Jack vstup: | áno |
Displej
| Typ displeja: | 7 znakový LCD |
Mechaniky
| Typ prehrávača: | CD prehrávač |
| Kazetový prehrávač: | nie |
| Umiestnenie mechaník: | Optická mechanika - spredu |
Podporované formáty
| Podpora diskov: | CD-R, CD-RW |
| Podpor prehrávaných formátov z optických diskov: | CD - MP3 |
| Podpora formátov z USB: | MP3 |
Zvuk
| Režimy ekvalizéru: | Pop/Flat/Rock/Classic/Jazz |
Funkcie
| Funkcie optickej mechaniky: | Opakovanie skladieb, Náhodné prehrávanie skladieb |
| Hodiny: | nie |
| Budík: | nie |
| Bluetooth: | Áno |
Všeobecné parametre
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
| Odnímateľný napájací kábel: | nie |
Vyhotovenie tela
| Rozmery - výška: | 129 mm |
| Rozmery - šírka: | 260 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 240 mm |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Farba: | Biela |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit