JURA WE8 Chrome - Kávovar
Pr. č.: 149348
PN: 15419
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Automatické kávovary
Popis produktu JURA WE8 Chrome
Parametre produktu
Napájanie
| Celkový príkon: | 1450 W |
| Tlak čerpadla: | 15 bar |
Prevedenie
| Farba zásobníka: | Čierna, strieborná |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Rozmery (V X Š X H): | 41,9 x 29,5 x 44,4 cm |
| Farba: | Čierna, strieborná |
| Prevedenie: | Voľne stojaci |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej: | Áno |
Funkcie
| Objem zásobníka na vodu pre espresso: | 3 l |
| Nastavenie dávkovania vody: | Áno |
| Termostat pre espresso: | Áno |
| Termostat pre paru: | Áno |
| Príprava mliečnej pary pre cappuccino: | Áno |
| Filter: | CLARIS Pro Smart / CLARIS Smart |
| Nahrievanie šálok: | Nie |
| Mlynček na kávu: | Áno |
| Nastavenie hrubosti mletia: | Áno |
| Použitie mletej kávy: | Áno |
| Zásobník mletej kávy: | Áno |
| Systém predparenia: | Nie |
| Kontrolky: | Áno |
| Mlecie kamene: | Áno |
| Automatický program dekalcifikácie: | Áno |
| Maximálny počet pripravovaných šálok: | 3 |
| Varenie espressa: | Áno |
| Varenie cappuccina: | Áno |
| Varenie prekvapkávanej kávy: | Áno |
| Sklenená kanvica na prekvapkávanú kávu: | Áno |
| Páka na použitie porciovanej mletej kávy: | Nie |
| Ohrievacia plocha pod kanvicou : | Nie |
| Nastaviteľný prúd pary na cappuccino : | Áno |
| Regulácia sily prekvapkávanej kávy : | Áno |
| Navolenie sily arómy (od slabej až po silnú): | Áno |
| Ukazovateľ hladiny vody: | Áno |
| Tryska na cappuccino: | Áno |
| Vyberateľná odkvapkávacia miska: | Áno |
| Použitie tabliet: | Nie |
| Nastaviteľná výška odkvapkávacej tácky: | Áno |
| Použitie zrnkovej kávy: | Áno |
| Výškovo nastaviteľné trysky na kávu: | Nie |
| Zásobník na použitú kávu: | Áno |
| Automatické vypúšťanie zbytkovej vody: | Áno |
| Použitie kávy Dolce Gusto: | nie |
| Tryska mliečnej peny: | Áno |
| Filter na prípravu hustej krémovej peny : | Áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit