JURA C8 Piano Black (EA) vystavený kus - Plnoautomatický kávovar
Popis produktu JURA C8 Piano Black (EA) vystavený kus
Kus za špeciálnu cenu.
Poškodený originálny obalový materiál. Nepoužitý kus, kompletné balenie. Vystavený výrobok. Na povrchu jemné škrabance. Plná záruka 24 mesiacov.
Pozri si detailné fotografie v galérií.
Malý formát, veľký pôžitok
C8 zakladá novú prémiovú ekonomickú triedu JURA. V kompaktnej veľkosti, s výkonným vnútrom a prvkami prvotriedneho štýlu vytvára špeciálny druh zážitku z kávy.
Riadi sa princípom minimalizmu a ovláda klasické špeciality ako sú: káva, espresso, cappuccino a latte macchiato. Je vybavený mlynčekom P.A.G., ktorý zaručuje maximálnu arómu. Množstvo kávy a mlieka, ako aj intenzitu možno s C8 jednoducho prispôsobiť vašej osobnej chuti.
C8 zaujme svojim konvexno-konkávnym tvarom, ktorý odráža jeho prvotriednu optickú DNA. Jednoduchý ovládací panel a fyzické tlačidlá sú pohodlné a podporujú ľahké a intuitívne používanie.
V spojení s Wi-Fi Connect a aplikáciou JOE ® možno C8 ovládať cez mobilné zariadenie a ponúka doplnky, ktoré posúvajú užívateľský zážitok na ďalšiu úroveň.
Jednoducho čistý pôžitok
C8 je kompaktný, ale prekvapí prvotriednym výsledkom kávy. Vďaka plnohodnotnej vylúhovacej komore ktorá má kapacitu 5 až 16 gramov, prináša C8 do šálky širokú škálu chutí kávy. Pulzný Extrakčný Proces P.E.P. ® zaisťuje dokonalé espresso v kaviarenskej kvalite. C8 ponecháva priestor pre osobný vkus, pretože stupeň mletia, množstvo vody a mlieka je možné nastaviť individuálne. S funkciou dvojitej šálky pripraví dve šálky espressa alebo kávy súčasne a vytvorí pôžitok zo spoločných chvíľ pri káve.
Jemná mliečna pena stlačením tlačidla
Mliečna pena s jemnými pórmi otvára pôžitok z latte macchiato a dotvára kulinársky pôžitok z cappuccina a latte macchiata. C8 pripraví obe klasiky s mliečnou penou čerstvé a v nekompromisnej kvalite stlačením tlačidla. Nadýchaný pôžitok je zásluhou technológie jemnej peny, pri ktorej sa mlieko napení dvakrát v oddelených komorách, čím sa vytvorí špeciálny druh mliečnej peny.
Elegantný v kompaktnom formáte
Elegantný a nadčasový dizajn vĺn, inšpirovaný prémiovou triedou, definuje C8: zakrivené štruktúry tvarujú nádržku na vodu a zdôrazňujú chrómovanú platformu na šálky. Konvexno-konkávna predná časť preberá tvar vĺn a spája dizajnový jazyk do jedného celku. C8 výnimočne spája svoj výkon s kompaktným formátom a zaujme jasným dizajnom a netradičnou jednoduchosťou.
Parametre produktu
Napájanie
| Celkový príkon: | 1450 W |
| Tlak čerpadla: | 15 bar |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 10.3 kg |
| Rozmery (V X Š X H): | 32.5 x 26 x 43.7 cm |
| Farba: | Čierna |
| Prevedenie: | Voľne stojaci |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej: | Áno |
Funkcie
| Objem zásobníka na vodu pre espresso: | 1.6 l |
| Nastavenie dávkovania vody: | Áno |
| Príprava mliečnej pary pre cappuccino: | Áno |
| Filter: | CLARIS Smart+ |
| Mlynček na kávu: | Áno |
| Nastavenie hrubosti mletia: | Áno |
| Použitie mletej kávy: | Nie |
| Systém predparenia: | Áno |
| Kontrolky: | Áno |
| Mlecie kamene: | Áno |
| Automatický program dekalcifikácie: | Áno |
| Maximálny počet pripravovaných šálok: | 2 |
| Varenie espressa: | Áno |
| Varenie cappuccina: | Áno |
| Páka na použitie porciovanej mletej kávy: | Nie |
| Navolenie sily arómy (od slabej až po silnú): | Áno |
| Ukazovateľ hladiny vody: | Áno |
| Použitie tabliet: | Nie |
| Použitie zrnkovej kávy: | Áno |
| Výškovo nastaviteľné trysky na kávu: | Áno |
| Zásobník na použitú kávu: | Áno |
| Použitie kávy Dolce Gusto: | nie |
| Tryska mliečnej peny: | Áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit