JBL JRPOP Teal - Detský bezdrôtový reproduktor
Popis produktu JBL JRPOP Teal
Detský bezdrôtový reproduktor JBL JR POP
Bezdrôtový prenos cez Bluetooth
Bezdrôtovo prenášajte vysokokvalitný zvuk z vášho smartfónu alebo tabletu.

5 hodín prehrávania
Vstavaná nabíjateľná batéria podporuje až 5 hodín prehrávania na jedno nabitie.

Vodotesnosť IPX7
Vezmite JBL JR POP na pláž alebo do bazéna, bez obáv o poliatie alebo dokonca ponorenie do vody.

Parametre produktu
Technické parametre zariadenia
| Výkon zariadenia: | 3 W |
| Rozsah frekvencií od: | 190 Hz |
| Rozsah frekvencií do: | 20 kHz |
| Citlivosť: | 80 dB |
| Výdrž batérie (Doba prehrávania je závislá od hlasitosti zariadenia): | 5 hod. |
Špeciálne funkcie
| Hands Free: | nie |
| Typ odolnosti: | IPx7 Vodotesnosť |
| FM tuner: | nie |
| Svetelné efekty: | áno |
Konektivita
| Wi-Fi: | nie |
| Bluetooth: | áno |
| NFC: | nie |
Rozhranie
| Vstupy: | microUSB (pre aktualizáciu a nabíjanie zariadenia) |
Základné informácie
| Šírka: | 87.8 mm |
| Výška: | 75.5 mm |
| Hĺbka: | 39.7 mm |
| Váha: | 121 g |
| Farba: | Teal |
| Typ napájania: | Vstavaná batéria |
| Čas nabíjania: | 2 hod. |
Ostatné informácie
| Obsah balenia: | microUSB kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit