Infinix Hot 20 5G 4/128GB čierny - Mobilný telefón
Popis produktu Infinix Hot 20 5G 4/128GB čierny
Infinix Hot 20 5G kľúčové vlastnosti:
-6.6" IPS 2400 × 1080, 120Hz
-procesor MediaTek Dimensity 810 8-jadrový
-RAM 4GB, interná pamäť 128GB
-zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.6),predný fotoaparát 8Mpx, elektronická stabilizácia
-GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3.5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov prstov
-dual SIM + microSD do 1TB, neblokovaný
-rýchle nabíjanie 18W, batéria 5000mAh, OTG, reverzné nabíjanie
-Android 12
-nabíjačka, USB-C kábel, plastové púzdro a ochranná fólia sú súčasťou balenia
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | Android 12 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 166.25 mm |
| Rozmery - šírka: | 76.45 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.93 mm |
| Hmotnosť: | 204 g |
| Farba: | Čierna |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta, Senzor okolitého osvetlenia , senzor proximity, G-senzor |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | MediaTek MT6833P Dimensity 810 |
| Grafické jadro: | Mali-G57 MC2 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vodeodolnosť: | Nie |
Displej
| Typ dipleja: | IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.6" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2408x1080 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 1000 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 50 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | áno |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel, fólia na displej, Puzdro telefónu |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit