Indesit DFE 1B19 13 - Umývačka riadu
Popis produktu Indesit DFE 1B19 13
Fast&Clean
Rýchly cyklus pre dokonalé výsledky len za 28 minút. Pre ľahko zašpinené riady.
Intenzívny program
65°C prací program, ideálny pre najšpinavší riad.
Push & Go
Len 85 minút pre čisté a suché riady jediným dotykom.
Odložený štart
Program Odložený štart umožňuje pohodlne si naplánovať umývací cyklus na neskôr alebo v noci. Jednoducho pridajte prostriedok na umývanie, nastavte program a nechajte vašu umývačku riadu Indesit pracovať.
Energetická trieda F
Úspora energie je zaručená vďaka energetickej triede F.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 59 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | biela |
| Farba skrine: | biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Počet umývacích ramien: | 2 |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 5 |
| Programy: |
Eco Studený oplach: Áno Intenzívne 65° Krátky program Rýchle |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 12litrov |
| Spotreba energie: | 104 kWh |
| Energetická trieda: | F |
| Trvanie referenčného programu: | 200 min |
| Hlučnosť: | 49 dB |
Funkcie
| Funkcie displeja: | Nie |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľnú lúč na podlahe: | Nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit