HUAWEI Nexus 6P 32GB šedý - Mobilný telefón
Pr. č.: 89484
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu HUAWEI Nexus 6P 32GB šedý
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 3 GB |
| Verzia OS: | Android v7.0 (Nougat) |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Nie |
| Rozmery - výška: | 159.3 mm |
| Rozmery - šírka: | 77.8 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.3 mm |
| Hmotnosť: | 178 g |
| Farba: | Sivá |
| Farba (označenie výrobcu): | Sivá |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta, barometer |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 Octa-core (4x1.55 GHz Cortex-A53 & 4x2.0 GHz Cortex-A57) |
| Grafické jadro: | Adreno 430 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Displej
| Typ dipleja: | AMOLED |
| Veľkosť displeja: | 5.7" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1440 x 2560 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12,3 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | Geo-tagging, detekcia tváre, HDR, panoráma, detekcia úsmevu |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 3 840 x 2 160 (4K - Ultra HD) |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.2 |
| Podpora USB: | microUSB - C 3.1 |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3450 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
| Pohotovostný režim: | 440 hod. |
| Doba hovoru (3G sieť): | 1380 min. |
| Výdrž pri prehrávaní hudby: | 100 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit