HP Elite Presenter Mouse - Bluetooth optická myš
Pr. č.: 189423
PN: 3YF38AA#ABB
Popis produktu HP Elite Presenter Mouse
Myš je vybavená laserovým ukazovátkom.
Ovládanie a ukazovanie počas prezentácií z prednej alebo zadnej časti miestnosti - bez toho, aby ste sa museli ponáhľať k svojmu počítaču kvôli listovaniu - aj so sedadla medzi svojimi kolegami vďaka dosahu bezdrôtového pripojenia až 10 m od svojho počítača spáreného pomocou pripojenia Bluetooth.
Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Bezdrôtové |
| Typ bezdrôtového signálu: | Bluetooth |
| Pripojenie k PC: | Bluetooth |
| Maximálny dosah: | 10 m |
Optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu: | Optický |
| Citlivosť: | 1200 dpi |
Tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 3 |
Prevedenie
| Použitie: | Multimediálna myš |
| Vhodná pre ľavú aj pravú ruku: | áno |
| Rozmery - výška: | 13.8 mm |
| Rozmery - šírka: | 44 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 125 mm |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Farba: | čierna |
| Ergonomické tvarovanie: | áno |
Napájanie
| Napájanie: | Vstavaný akumulátor |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Myš na prezentácie HP Elite |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit