HONOR 8S 32GB čierny - Mobilný telefón
Popis produktu HONOR 8S 32GB čierny
Honor 8S osloví aj vás
Smartfón Honor 8S príjemne prekvapí svojou cenovou dostupnosťou, výbavou a v neposlednom rade aj dizajnom. Vybrať si môžete z troch farebných variácií: nadčasová čierna, elegantná zlatá a štýlová modrá. Prednej časti dominuje priestranný 5,71" displej zaberajúci až 78% s malým výrezom v strede, v ktorom je ukrytá 5 Mpx selfie kamera. Zaujímavý dizajn nájdete na zadnej strane telefónu. Hladká štruktúra v kombinácii s jemnými čiarami pôsobí naozaj štýlovo.

Fotografie aj videá
Či už trávite čas v prírode alebo v meste s priateľmi s Honorom 8S zachytíte všetko podstatné. Prednosťou telefónu je hlavný 13 Mpx fotoaparát s funkciou PDAF a svetelnosťou f/1,8. Nechýba ani selfie kamera s 5 Mpx objektívom so svetelnosťou f/2,2. Selfie kamera vám umožní odomknúť telefón rýchlo a bezpečne. Umožní vám aj natáčať videá v kvalite 1920 x 1080 pixelov. Fotky, selfíčka alebo videá viete pomocou Wi-Fi, Bluetooth 5.0 či cez sieť LTE poslať rodine alebo kamarátom.

Výkon štyroch jadier
Srdce telefónu ukrýva štvorjadrový procesor Meidatek MT6761 Helia A22 (12 nm) s výkonom 2,0 GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM s kapacitou 2 GB. Nezabudlo sa ani na ďalší úložný priestor. Interné 32 GB úložisko poskytne dostatok priestoru pre vaše súbory a aplikácie. Ak vám to nebude stačiť, jednoduchým spôsobom si úložisko rozšírite. Stačí vložiť pamäťovú kartu micro SD do hybridného slotu a k dispozícii máte ďalší priestor. Ak práve nevyužívate pamäťovú kartu, môžete to hybridného slotu vložiť druhú SIM kartu.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 2 GB |
| Verzia OS: | Android™ 9 Pie |
| Podpora mobilných sietí: | 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 8.45 mm |
| Rozmery - šírka: | 70.78 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 147.13 mm |
| Hmotnosť: | 146 g |
| Farba: | Čierna |
| Senzory: | akcelerometer, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | MediaTek MT6761, Helio A22, 12 nm |
| Grafické jadro: | PowerVR GE8320 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
Displej
| Typ dipleja: | Aktívny TFT-LCD displej |
| Veľkosť displeja: | 5.71" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1520×720 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 512 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 13 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 5,0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | microUSB (USB host) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3020 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, slúchadlá, nástroj na vkladanie SIM |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit