Harman Kardon Enchant subwoofer - Subwoofer k edícii soundbarov Enchant
Popis produktu Harman Kardon Enchant subwoofer
Bezdrôtový. Výkonný. Prekrásny.
Subwoofer Enchant od Harman Kardon pridáva vynikajúce basy zvukovým panelom Enchant 1300 alebo 800. Krásne tvarovaný a vybavený 10“ wooferom, umožňuje bezdrôtový dizajn Subwoofera Enchant nekonečne mnoho možností umiestnenia v rámci domáceho kina. Najmodernejší dizajn prináša burácajúce nízke tóny, ktoré robia vašu zábavu ešte vzrušujúcejšiu.
Funkcie
- Bezdrôtové audio pripojenie
- 10“ woofer
- Ozvučnica s mimoriadne nízkou rezonanciou
- Bass reflexový port

Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 400 mm |
| Rozmery - šírka: | 296 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 296 mm |
| Hmotnosť: | 14.9 kg / kus |
| Farba tela reproduktora: | čierna |
| Farba predného krytu: | čierna |
Subwoofer
| Basreflexný otvor: | áno |
| RMS výkon: | 200 Watt |
| Citlivosť: | 83 dB |
| Frekvenčný rozsah od: | 35 Hz |
| Frekvenčný rozsah do: | 160 Hz |
| Maximálny výkon: | 400 W |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit