Gorenje WA724 - Automatická práčka
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Gorenje WA724
Voľne stojaca práčka s kapacitou 7 kg. Ponúka úsporné programy pre bavlnu pri 60 °C a 40 °C, optimalizované pre nízku spotrebu vody a energie. Maximálne otáčky 1200 ot./min zabezpečujú triedu odstreďovania B so zvyškovou vlhkosťou 55 %. Tichý chod pri praní (52 dB) a štandardná hlučnosť pri odstreďovaní (71 dB). Programová výbava zahŕňa štandardné cykly pre bavlnu, syntetiku a ECO režimy s dlhším časom prania.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.5 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | C |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 154 kWh |
Pranie
| Kapacita prania: | 7 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 71 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | nie |
| EKO pranie: | áno |
| Programy prania: |
Základný program: Bavlna, Mix syntetika, Vlna / ručné pranie Špeciálny program: Anti-alergický program / Automatický program / SportWash / PowerWash 59'' / Rýchly 20'' / Spodná bielizeň |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ teploty, Ukazovateľ otáčok, Ukazovateľ zostávajúceho času |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit