Gorenje RK619EAW4 - Kombinovaná chladnička
Popis produktu Gorenje RK619EAW4
Kombinovaná chladnička Gorenje RK619EAW4 v bielom prevedení. K dispozícii je IonAir a DynamiCooling - cirkulácia ionizovaného vzduchu. Chladiaca časť, umiestnená hore má objem 203 l a jej vnútorná výbava pozostáva zo 4 sklenených políc, držiaka na fľaše, police na fľaše vo dverách, 2 dverových poličiek. zásuvkou FreshZone a CirspZone s HumidityControl - veľkej zeleninovej zásuvky s reguláciou vlhkosti a stropné LED osvetlenie. Mraziaca časť s Frost Less systémom, umiestnená dole s objemom 109 litrov má mraziacu kapacitu 5 kg/24 hod. a akumulačnú dobu 17 hodín. Vo vnútri nájdete 3 priehľadné plastové zásuvky. Kombinovaná chladnička Gorenje RK619EAW4 má elektronické ovládanie umiestnené vo vnútri s digitálnym ukazovateľom teploty pre chladničku. Nechýba zvukový alarm otvorených dverí a zvukový a svetelný signál zvýšenej teploty v chladničke.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 312litrov |
| Rozmery – výška: | 1850 mm |
| Rozmery – šírka: | 600 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 592 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 203litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 109litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Beznámrazový chladiaci systém : | nie |
| Ďalšie funkcie: | FrostLess technológia pre menšiu tvorbu námrazy v mrazničke |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | áno |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | Biela |
| Dotykový displej: | nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 17 hod. |
| Ročná spotreba: | 235 kW/h (235,00 kW/h) |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit