Electrolux ERN2201FOW - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 28117
Ukončený predaj
Produkt bol nahradený:
Electrolux ERN2001FOW vystavený kus
Popis produktu Electrolux ERN2201FOW
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 193litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 17litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 36 dB |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 210litrov |
| Rozmery – výška: | 1218 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.6 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 12 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit