Electrolux ERN2001FOW vystavený kus - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 83103
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu Electrolux ERN2001FOW vystavený kus
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 174litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 15litrov |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 189litrov |
| Rozmery – výška: | 1218 mm |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru Mechanické ovládanie teploty Poličky chladničky: 3 plnej šírky, sklenené plnej šírky s prednou a zadnou lištou Zásobník na vajíčka: 2 pre 6 vajíčok Zásuvky chladničky: 2 polovičnej šírky Osvetlenie chladničky: 1, 15 W, žiarovka, vnútorné Farba/dizajn chladničky: biela Zavesenie dverí: vpravo - zameniteľné Miesto, kde zmrazíte tie potraviny, ktoré potrebujete najčastejšie Táto chladnička je vybavená 4-hviezdičkovým mraziacim oddielom pre mrazené potraviny, ktoré potrebujete pravidelne. Mrazí až do bezpečných teplôt -18°C. Nový dizajn políc, ktorý odstraňuje prekážky pri plnení chladničky Vďaka novému dizajnu vám tieto sklenené police poskytujú extra šírku a hĺbku pri plnení chladničky. Menej obmedzení vám dáva väčšiu flexibilitu. Flexibilita v spôsobe, ako ukladate vaše čerstvé potraviny Nemusíte mať žiadne pravidlá ako usporiadať čerstvé potraviny. Usporiadajte všetko pre vás najlepším spôsobom s použitím 2 zásuviek na zeleninu s polovičnou šírkou. |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit