Electrolux EOF3H50X - Rúra zabudovateľná
Popis produktu Electrolux EOF3H50X
S teplovzdušnou rúrou 600 SurroundCook® bude všetko rovnomerne prepečené, od kurčaťa s chrumkavou kôrkou po nadýchané pusinky. Konštantnú teplotu v celej rúre zaisťuje ventilátor, ktorý rozháňa horúci vzduch do každého kúta. Plechy počas pečenia už netreba obracať.
Viacúrovňové pečenie
Vychutnajte si viacúrovňové pečenie. Ventilátor v zadnej stene sa postará o rovnomerné rozloženie teploty v celej rúre. Môžete teda piecť bez obáv až na 3 úrovniach naraz. Funkcia rýchleho zohrievania zaistí, aby bola rúra správne rozohriata, keď ju budete potrebovať.
Jednoduché čistenie s funkciou AquaClean
Čistenie po pečení nemusí byť namáhavé. Naša rúra využíva silu vlhkosti. Funkcia AquaClean odparí vodu na dne rúry a vzniknutá para uvoľní a zmäkčí odolnú mastnotu a zvyšky pokrmov na povrchu. Dôkladne vyčistená rúra jednoducho.
Presné nastavenie s časovačom LED
S časovačom LED máte pečenie pokrmov pod kontrolou. Ľahko nastavíte presný čas pečenia a rúra sa o všetko ostatné postará sama. Vy sa môžete plne venovať rozvíjaniu svojej kulinárskej kreativity.
Rýchle, efektívne a rovnomerné pečenie
Náš inovatívny systém rozháňa horúci vzduch rovnomerne po celej rúre. Vnútro rúry sa tak zohreje rýchlejšie, čím sa šetrí čas aj elektrická energia. Okrem toho jedlo v rúre už netreba obracať.
Zjednodušte si prípravu pokrmov s bočnými držiakmi Easy Entry
Bočné antikorové držiaky Easy Entry sme navrhli tak, aby bola manipulácia s plechmi a pekáčmi jednoduchšia, a to aj pri veľkých objemoch pokrmov. Pri čistení rúry zase oceníte ich ľahké vyberanie.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.9 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba : | 0.93 kWh |
| Príkon: | 2790 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, gril, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodný ohrev, vrchný ohrev a gril, gril + vrchný ohrev + ventilátor, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev |
| Maximálna teplota: | 275 °C |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit