Electrolux EOC5851FAX antikorová + čierne sklo - Rúra zabudovateľná
Popis produktu Electrolux EOC5851FAX antikorová + čierne sklo
Rozšírte svoj kuchársky obzor - Rozšírte svoje kuchárske obzory pomocou tejto dotykovej textovej a grafickej ponuky. Obsahuje funkcie pomocníka a 90 predvolených programov prípravy jedla. Navyše si môžete uložiť až 20 vlastných obľúbených programov.
Nazrite do vnútra jedla - Tepelná sonda vám vlastne poskytne náhľad dovnútra jedla, takže môžete skontrolovať, ako prebieha jeho príprava. Navyše, vypne rúru, keď je jedlo hotové.
Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne - Ohrevný systém UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov zaručí, že sa celé jedlo rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu v rúre.
Zbavte sa nepríjemných pachov – zachovajte len tie príjemné - S touto rúrou sa môžete zbaviť nepríjemných pachov, pričom zostanú len tie príjemné! Na váš pokyn jeho filter okysličí tuk z rúry, aby kuchyňa zostala svieža.
Plynulý a tichý pohyb pri každom zatváraní - Keď neviete, kam skôr skočiť, a jednoducho nemáte čas poriadne zatvoriť rúru, táto rúra sa vďaka funkcii VelvetClosing® aj tak zatvára plynule a potichu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | proti odtlačkom prstov |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.68 kWh |
| Príkon: | 3680 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Multifunkčná rúra; Automatické hmotnostné programy; Funkcia rýchleho vyhriatia rúry; Zabudované recepty; Tukový a protizápachový filter; Pamäť pre často používané nastavenie rúry; Viacjazyčný displej rúry; Elektronické hodiny a programovateľný časovač; Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit