Electrolux EOC5751FAX antikorová + čierne sklo - Rúra zabudovateľná
Popis produktu Electrolux EOC5751FAX antikorová + čierne sklo
Rozšírte svoj kuchársky obzor - Rozšírte svoje kuchárske obzory pomocou tejto dotykovej textovej a grafickej ponuky. Obsahuje funkcie pomocníka a 9 predvolených programov prípravy jedla. Navyše si môžete uložiť vlastný obľúbený program.
Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne - Ohrevný systém UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov zaručí, že sa celé jedlo rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu v rúre.
Šetrite energiu s triedou A+ - Ušetrite energiu a znížte účty s našou novou rúrou ENERGETICKEJ TRIEDY A+. Efektívna izolácia, elektronické ovládanie ohrevu a viacvrstvové sklo s reflektívnym povlakom spolu pomáhajú zvýšiť úspornosť a znížiť mrhanie energiou.
Dvierka rúry ostávajú na dotyk studené - Dvierka zostanú chladné vďaka vynikajúcej izolácii. Nikdy nie sú o 20 °C teplejšie ako okolitá teplota, na dotyk sú vždy bezpečné.
Nazrite do vnútra jedla - Tepelná sonda vám vlastne poskytne náhľad dovnútra jedla, takže môžete skontrolovať, ako prebieha jeho príprava. Navyše, vypne rúru, keď je jedlo hotové.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | proti odtlačkom prstov |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.69 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : |
1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt; 1 smaltovaný plech na pečenie |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Multifunkčná rúra s kruhovým vyhrevným telesom a integrovanou funkciou pary; Automatické hmotnostné programy; Ľahko čistiteľné dvierka rúry; Chladiaci ventilátor: Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry; Funkcia bezpečnosť detí: Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča; Elektronická regulácia teploty; Pripomenutie pyrolytického čistenia; Funkcia rýchleho vyhriatia rúry; Elektronické hodiny a programovateľný časovač; Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná; Špeciálna špongia pre rýchle odstránenie zbytku kondenzovanej vody v príslušenstve |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit