Electrolux EOC5654TAX - Rúra zabudovateľná parná
Pr. č.: 128321
Popis produktu Electrolux EOC5654TAX
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.8 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Príkon: | 3480 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Rýchly gril, Rýchle zohrievanie, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Teplovzdušné pečenie, Teplovzdušné pečenie PLUS, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
| EcoClean/activeClean: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | ukazovateľ teploty senzoru pokrmu, zámok funkcií, minútka, osvetlenie rúry zap. / vyp., pyrolýza s posunutým štartom, pyrolýza - upomienka, ukazovateľ skutočnej teploty, resetovanie ukazovateľa času, indikácia zvyškového tepla, využitie zvyškového tepla, servisné kódy, odporučaná teplota, denný čas, 2 pyrolytické cykly, akustický signál, automatické vypnutie len rúry, kontrala výsledku, detský zámok, stopky, demo program, indikácia otvorených dverí, trvanie, elektronická regulácia teploty, ukončenie programu, rýchle predohriatie s výberom možností, senzor pokrmu, automatické vypnutie senzoru pokrmu |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit