Electrolux EOB3400AAX antikorová - Rúra zabudovateľná
Popis produktu Electrolux EOB3400AAX antikorová
Prirodzený spôsob ako vyčistiť svoju rúru - Používajte svoju rúru tak často ako chcete a vyčistite ju spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Naša účinná metóda čistenia, šetrná k životnému prostrediu, premení vodu na paru pomocou tepla rúry. Potom, hneď ako rúra vychladne, ju jednoducho utrite do čista.
Sklenené dvierka, ktoré je ľahké udržiavať čisté - Sklo vo dvierkach tejto rúry je ľahké očistiť. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a rýchlo vyčistiť.
Dokonalá pizza z vašej vlastnej kuchyne - Pomocou špeciálnej funkcie pizza môžete príjemne prekvapiť dokonale chrumkavým cestom a chutným obložením pizze.
Výkonné grilovanie - Vďaka dvojokruhovému grilu tejto rúry ľahko a rýchlo dosiahnete najlepšie výsledky pri grilovaní, dokonca aj pri menších pokmoch.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.8 cm |
| Povrchová úprava : | proti odtlačkom prstov |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba : | 0.85 kWh |
| Príkon: | 2780 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : |
1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt; 1 smaltovaný plech na pečenie |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Vysokolesknúca povrchová vrstva, ľahko čistiteľná; Elektronická regulácia teploty; Elektronické hodiny a programovateľný časovač |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit