Electrolux EOA5220AOR - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 108494
Popis produktu Electrolux EOA5220AOR
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.8 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 220 V |
| Energetická trieda: | A |
| Príkon: | 2780 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, gril, osvetlenie, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev, vrchný ohrev a gril |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Displej : | nie |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý sma |
Čistenie
| Katalytické samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Napätie (V): 220-240 Hlučnosť (db(A)): 43 Plocha nejväčšieho plechu (cm2): 1424 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit