Electrolux E4T1-4ST vystavený kus - Hriankovač
Pr. č.: 195327
Popis produktu Electrolux E4T1-4ST vystavený kus
Hriankovač E4T1-4ST Explore 4 s elegantným dizajnom a príkonom 925 W vám umožní prípravu hrianok tak, ako ich máte najradšej. K dispozícii má 7 stupňov opečenia. Oceníte funkciu automatického vycentrovania chleba, funkciu ohrievania aj rozmrazovania. Nechýba vyberateľná miska na omrvinky pre jednoduché čistenie. Farba: nerezová oceľ/čierna.
Parametre produktu
Vlastnosti
| Počet plátkov: | 2 krajcov |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Počet slotov: | 2 |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Miska na omrvinky: | Áno |
| Miska na omrviny: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Tlačidlo zastavenia / zrušenie: | Áno |
| Zdvihový mechanizmus: | Áno |
Sila
| Príkon: | 925 W |
Hmotnosť a rozmery
| Dĺžka šnúry: | 0,9 m |
| Šírka: | 173 mm |
| Hĺbka: | 294 mm |
| Výška: | 195 mm |
| Hmotnosť: | 2,73 kg |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit