Bosch SPS69T22EU - Umývačka riadu
Pr. č.: 18003
Popis produktu Bosch SPS69T22EU
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 84.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Zásuvka na príbor |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 6 |
| Studený predoplach: | áno |
| ECO program (teploty): | eco 50 |
| Auto program (teploty): |
auto 45-65 auto 65-75 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Express program (teploty): | rýchly 45 |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9litrov |
| Spotreba energie: | 0.75 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Referenčný program: | eco 50 |
| Trvanie referenčného programu: | 185 min |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | nie |
| Funkcie displeja: | Multifunkčný displej |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Detská poistka: | Mechanická |
| Ďalšie funkcie: |
3 špeciálne funkcie: IntensivZone, VSP, HYP systém šetrného umytia skla elektronická blokácia tlačidiel dávkovací asistent EcoSilence Drive AquaSenzor, senzor naplnenia VarioFlexPlus systém košov zásuvka na príbory Vario strieborné XXL umývacie koše s rukoväťou výškovo nastaviteľný horný kôš pomocou 3-násobneho RackMaticu sklopné priehradky v hornom koši (3x) sklopné priehradky na taniere v dolnom koši (2x) odkladacia priehradka na malé hrnčeky v hornom koši odkladacia plocha na šálky v spodnom koši špeciálny držiak na poháre v spodnom koši |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit