BIONAIRE BAP-1700 - Čistič vzduchu
Pr. č.: 18603
Popis produktu BIONAIRE BAP-1700
Parametre produktu
Napájanie
| Príkon: | 65 Watt |
Prevedenie
| Rozmery (V X Š X H): | 70X16X26 cm |
| Farba: | Biela/strieborná |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Odporúčaná veľkosť miestnosti: | 34 m² |
Funkcie
| BoostPower - čistí rýchlo pri vysokej rýchlosti: | Áno |
| Umývateľný PRE filter na zachytávanie väčších nečistôt: | Áno |
| Hepa filter: | Áno |
| Hlučnosť: | 30/45/55 dB |
Funkcie
| Stupne výkonu: | 3 |
| Ďalšie parametre: |
3 rýchlosti ventilátora Tlačidlo kvality vzduchu - automaticky nastavuje výkon čističky v závislosti na znečistení vzduchu Elektronická indikácia znečistenia filtra |
| Časovač: | Po 2, 4, 6, 8 hodinách alebo trvalý chod |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit